ТЖ бөлімінің қызметкерлерімен кездесу

Жазғы шомылу маусымына дайындық мақсатында, кәмелетке толмағандар арасында суда жазатайым оқиғаларды болдырмау үшін 2022 жылғы 7 маусымда Шарбақты аграрлық - техникалық колледжінде студенттер Шарбақты ауданының ТЖ бөлімінің қызметкерлерімен кездесті. Кездесуді Шарбақты ауданының ТЖ бөлімінің бастығы подполковник Р. М. Каркимбаев және бөлім инженері, аға сержант А. А. Ержігітов өткізді.
Олар студенттерді судағы жүріс-тұрыс ережелерімен және қауіпсіздік техникасымен, ашық су айдындарында болу қауіптері, суға шомылуға бөлінбеген және демалуға жабдықталмаған аумақтардағы апаттар туралы таныстырды. ТЖ қызметкерлері студенттерге ұсыным ретінде күн ашық, желсіз ауа райында демалуға және шомылуға, суда тәртіп пен тәртіп сақтауға, арнайы бөлінген және осы үшін жабдықталған орындарда шомылуға кеңес берді.
Сондай-ақ, қоршаған ортаға түзетілмейтін зиян келтіретін өртпен байланысты проблемалар, өрттің пайда болуының негізгі себептері, өрттің басталу белгілері туралы ақпарат берілді.
Дәріс соңында балаларға «судағы қауіпсіздік», «балалардың отпен ойнауынан болатын өрттердің алдын алу» жадынамалары таратылды.
#ШАТК

Пікірлер қосу